21 listopada w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie Orderów Uśmiechu z okazji obchodów Dnia Życzliwości. W każdej klasie uczniowie w głosowaniu wybrali dwie osoby, które ich zdaniem wyróżniają się szczególną życzliwością, kulturą osobistą oraz pozytywnym nastawieniem do innych.
Podczas krótkiej ceremonii nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe ordery oraz gratulacje od wychowawców i dyrekcji. Wyróżnienia te mają przypominać, jak ważne są na co dzień uśmiech, dobroć i wzajemny szacunek.
Uczniowie wyróżnieni:
klasa 1a: Aleksandra Miernik, Rafał Halek
klasa 1b: Maria Gawlak, Wiktor Leśniak
klasa 2a: Nadia Mrozińska, Kornel Karczmarzyk
klasa 2b: Patrycja Hobot, Jakub Gniadek
klasa 3: Maja Leśniak, Alan Janicki
klasa 4a: Amelia Jątyka, Kamil Korzeń
klasa 4b: Julia Lenartek, Franciszek Ostój
klasa 5a: Agnieszka Gawlak, Oliwier Lis
klasa 5b: Marcelina Korabik, Maksymilian Piaściak
klasa 6: Monika Kucała, Sviatoslav Tsaryk
klasa 7: Laura Kluska, Karol Proszek
klasa 8a: Karolina Korzeń, Szymon Grubarek
klasa 8b: Milena Knap, Jan Zadora